Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Doğan Paradise Beach Hotel

Va rugam sa alegeti o data de CheckIn si CheckOut pentru a vedea preturile.

Descriere


Situat chiar in mijlocul locației Gümüldür – Ozdere, unde se află cele mai mari grădini de mandarine din lume, Doğan Paradise Family Club vă așteaptă pentru a vă calma oboseala intregului an impreună cu familia. Dogan Paradise Family Club vă deschide ușa către o vacanță liniștită cu camerele sale de familie spațioase și locația chiar pe malul mării, in verdeață.

Facilitatea noastră se află la 40 km de Aeroportul Izmir Adnan Menderes, la 50 km de Centrul orașului Izmir, la 30 km de Seferihisar, care are titlul de primul oraș lent din Turcia, și la 20 km de Selçuk, care include Efes, Biserica Fecioarei Maria, Peștera celor 7 Dormitori și Satul Șirince.

Locatie

Cerere oferta

Nu ai găsit în magazinul nostru online ceea ce îți dorești? Completează formularul de mai jos și îți vom transmite cea mai bună ofertă conform dorințelor tale.




















Va informam ca atunci cand ne contactati utilizand formularul de cerere de oferta, colectam din partea dvs urmatoarele date cu caracter personal: nume, prenume, e-mail, numar de telefon si ip. Daca nu furnizati informatiile obligatorii solicitate in formular, nu-l veti putea trimite, astfel incat nu vom putea primi solicitarea dvs. Prin accesarea butonului TRIMITE CEREREA, va dati acordul sa colectam din partea dvs aceste date cu caracter personal.